Zespół

Karolina – Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania na wydziale kosmetologii, załóżycielka Warszawskiego Saloniku. Najcenniejsze doświadczenie zyskała pracując w salonie kosmetycznym przy Placu Teatralnym w Warszawie. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kongresach kosmetycznych oraz specjalistycznych kursach. Budowanie dobrych relacji z klientem traktuje jako priorytet. Pasja do pracy z ludźmi oraz unikalne nastawienie do swoich klientów jest dla niej wyznacznikiem sukcesu.
Wysoka kultura osobista, perfekcja, zamiłowanie do swojej pracy oraz misja poprawy jakości życia to główne cechy przyświecające jej podczas codziennej pracy.

Dorota – Magister Kosmetologi

Dorota

Dorota mgr kosmetologii z 28 letnim stażem w zawodzie.
• Szkoła Policealna Kosmetyczna na Rakowieckiej
• Wyższa Szkoła Kosmetologii i Ochrony Zdrowia w Białymstoku specjalizacja kosmetologia stosowana
• Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości w Warszawie na kierunku kosmetologia estetyczna

Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w wielu renomowanych salonach w Warszawie. Regularnie uczestniczy w branżowych kursach zawodowych. W swojej pracy najbardziej lubi wykonywać wszelkiego rodzaju peelingi. Oprócz pracy w salonie od kilku lat pracuje jako nauczyciel zawodu w policealnej szkole kosmetycznej.

Ania – Manikiurzystka

Krysia – Manikiurzystka

Studentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku kosmetologia. swój zawód wykonuje z zamiłowania i pasji. Na bieżąco śledzę nowe trendy w stylizacji. Stale podnoszę poziom swojej wiedzy dzięki zajęciom na uczelni oraz rożnym szkoleniom. W pracy cenie sobie indywidualne podejscie do każdej osoby a największa satysfakcję sprawia mi zadowolenie klienta oraz metamorfozy problematycznych paznokci dzięki stylizacjom żelowym.